dsc01741W XX Memoriale im.Józia Martyły rozgrywanych w dwóch kategoriach U14 i U18 zawodniczki Enea AZS okazały się bezkonkurencyjne, zwyciężając wszystkie mecze i zajmując 1 miejsca w swoich kategoriach.

W kategorii juniorek zawodniczki trenerki Moniki Sibory grały 3 mecze.

15250719_1130709520375272_8699804278877192755_o

15304191_1130708570375367_4230018038815690106_oW sobotę do południa zagrały spotkanie z zespołem MKS MOS Konin, który pokonały 20 punktami 84:64. Dobre zawody rozegrały Bogna Gołochowicz, Zosia Marek i Wiktoria Lepczyńska, które w sumie dla całego zespołu zdobyły 65 punktów. W tym meczu nie wystąpiły zawodniczki, które na co dzień trenują i występują w pierwszym zespole: Karolina Stefańczyk, Monika Ziobro i Aleksandra Zięmborska.

Enea AZS Poznań – MKS MOS Konin 84:64 (15:20,26:11,23:16,20:17)
Enea AZS: B. Gołochowicz 31, W. Lepczyńska 17, Z. Marek 17, W. Dąbrowska 9, J. Dera 6, A. Maciejewska 2, W. Kozłowska 2, A. Piasecka, K. Draheim, M. Janicka
MKS MOS: J. Burzynska 21, A. Książkiewicz 12, A. Gładziszewska 8, W. Napierała 8, A. Lewandowska 6, J. Kiejnich 6, M. Walczak 3, M. Szreder, P. Janicka.

15271943_1130709287041962_5798115757567793525_o

Wieczorem przeciwnikiem była silna Politechnika Gdańska. Mecz był bardzo zacięty, a wynik cały czas oscylował wokół remisu. Ostatecznie, zachowując do końca „zimną krew” spotkanie wygrały akademiczki z Poznania 74:71. Świetne zawody rozegrała Bogna Gołochowicz, która 5 razy trafiła zza linii 6,75 i zdobywając 30 punktów.

Enea AZS Poznań – Politechnika Gdańska 74:71 (22:11,16:17,18:22,18:21)
Enea AZS: B.Gołochowicz 30 (5×3), A.Zięmborska 13, Z.Marek 9, W. Lepczyńska 5, W. Dąbrowska 5,W. Kozłowska 4, J.Dera 2, M. Janicka 2, A. Piasecka 2, M.Ziobro 2, A. Maciejewska, K. Draheim.
Politechnika: O.Radoń 23, K.Brzozowska 14, N.Nadrowska 12, E.Jabłońska 7, K.Skonka 7, W.Kaczmarska 5, N.Ławicka 2, K.Tomaszewska 1, O.Klein, W.Wesołowska.

15250752_1130708407042050_8547697833269737789_o

W ostatnim meczu przeciwnikiem był MUKS Poznań. Trenerka Sibora mocno rotowała składem i każda z zawodniczek wniosła swoją „cegiełkę” w wysokie zwycięstwo nad lokalnym przeciwnikiem. Tym zwycięstwem Enea AZS zapewniła sobie 1 miejsce w XX memoriale im.Józefa Martyły.

Enea AZS Poznań – MUKS Poznań 61:39 (16:15,6:7,25:11,14:6)
Enea AZS: B. Gołochowicz 15, A. Zięmborska 10, J. Dąbrowska 10, Z. Marek 8, J. Dera 5, M. Ziobro 5, M. Janicka 4, K. Draheim 2, A. Maciejewska 2, A. Piasecka, W. Kozłowska, W. Lepczyńska.
MUKS: P. Olejnik 12, K. Masłowska 11, A. Jóźwiak 4, W. Strzelczyk 4, O. Czerniak 2, A. Laube2, J. Perła 2, J. Stachowska, Kołodziej, Walkowiak.

15288678_1130708300375394_5252281813030917548_o

15259772_1130708237042067_1891662085865601853_o

Wyniki pozostałych spotkań:

Politechnika Gdańska – MUKS Poznań 62:44 (17:11,11:13,19:14,15:6)
Politechnika: O.Radoń 23, E.Jabłońska 14, K.Brzozowska 8, K.Skonka 5, K.Tomaszewska 5, N.Ławicka 4, W.Kaczmarska 2, N.Nadrowska 1, O.Klein, W.Wesołowska.
MUKS: M.Kowalewska 19, K.Masłowska 7, P.Pilichowska 7, W.Strzelczyk 5, P.Olejnik 2, O.Czerniak 2, J.Perła.

MUKS Poznań – MKS MOS Konin 70:67 (22:21,16:13,15:14,17:19)
MUKS: W.Strzelczyk 20, K.Masłowska 15, A.Jóźwiak 9, P.Olejnik 8, J.Perła 8, O.Czerniak 6, K.Kędziora 4, A.Haberko, P.Pilichowska, M.Kowalewska,.
MKS MOS: J.Burzynska 21, A.Książkiewicz 12, A.Lewandowska 9, W.Napierała 8, M.Szreder 7, J.Kiejnich 4, A.Gładziszewska 2, P.Janicka 4, M.Walczak

Politechnika Gdańska – MKS MOS Konin 101:59 (23:17,18:8,26:18,36:16)
Politechnika: K.Brzozowska 30, N.Ławicka 18, O.Radoń 14, , E.Jabłońska 12, K.Skonka 11, W.Wesołowska 8, W.Kaczmarska 5, O.Klein 3, N.Nadrowska 2, K.Tomaszewska.
MKS MOS: A.Lewandowska 15, A.Gładziszewska 11, A.Książkiewicz 10, W.Napierała 8, M.Szreder 6, J.Burzynska 6, P.Janicka 2, J.Kiejnich 1, M.Walczak.

Tabela końcowa:
1.Enea AZS Poznań
2.Politechnika Gdańska
3.MUKS Poznań
4.MKS MOS Konin

Relacja fotograficzna z turnieju na naszej stronie na FB

https://www.facebook.com/azspoznan/photos/?tab=album&album_id=1254533851251945

oraz pod linkiem

https://www.facebook.com/wojciechklepkacom/photos/?tab=album&album_id=1130707977042093

15304273_1130709030375321_4786924249743223885_o

15271907_1130708320375392_6288460209714664033_o

 

Podopieczne Danuty Łabędzkiej w kategorii U14 rozgrywały swoje spotkania  w Gimnazjum nr9 na os.Wichrowe Wzgórza już od piątku.  Zwyciężyły wszystkie 4 mecze zajmując 1 miejsce.

Enea AZS Poznań-MUKS Poznań 81:57 (11:19,26:14,24:18,20:6)

Enea AZS: J.Zierska 20, Z.Senenko 15, O.Lepczyńska 15, A.Majchrzak 12, N.Brzustowska 11, A.Kuchta 3, O.Sosnowska 3, N.Adamaska 2, P.Witkowska, M.Olejniczak, S.Lisiecka, E.Raflik.

MUKS: J.Wieczorel 10, A.Kijanka 10, W.Piotrowska 5, J.Kujawa 5, M.Masłowska 4, G.Czerniak 3, N.Szymańska 3, K.Kamińska 3, W.Krajewska 2, Z.Wartecka 2, B.Wartecka 2, N.Gryzińska.

Enea AZS Poznań-MUKS Piaseczno 66:48 (17:11,10:17,21:8,18:12)

Enea AZS: O.Sosnowska 17,  Z.Senenko 14, J.Zierska 10, N.Brzustowska 7, A.Majchrzak 6, O.Lepczyńska 4, A.Kuchta 3,  E.Raflik3, N.Adamaska 2, P.Witkowska, M.Olejniczak, S.Lisiecka.

MUKS: E.Balkan 12, W.Tosnowiec 7, K.Żyła 6, U.Cichomska 6, M.Kapnowksa 5, K.Węcłaś 4,  N.Kobza 4, O.Łaś 2, N.Dobrowolska 1, K.Hajbowicz 1, A.Laskowska, K.Pilarska.

Enea AZS Poznań-MKS MOS Konin 104:32 (36:4,29:1,24:10,15:17)

Enea AZS: J.Zierska 19,O.Sosnowska 16, O.Lepczyńska 13, A.Majchrzak 13, Z.Senenko 12, E.Raflik 10, N.Brzustowska 8, A.Kuchta 8,  P.Witkowska3, N.Adamaska, M.Olejniczak, S.Lisiecka.

MKS MOS: H.Tomaszewska 17, W Kołodziejczak 10, W.Orchowska 2, J.Grzesiak 2, W.Kaczmarek 1, A.Mikołajczyk, A.Andrzejczak, K.Różycka, W.Kaczmarek, O.Grzebiela, A.Popiela, W.Pakuła, W.Marczak, O.Żeromska, W.Michalak.

Enea AZS Poznań-AZS Gorzów Wlkp. 145:18 (46:4,44:8,29:2,26:4)

Enea AZS: O.Lepczyńska 28, A.Kuchta 24, E.Raflik 18, N.Brzustowska 18,Z.Senenko 14, J.Zierska 10, A.Majchrzak 10,  P.Witkowsk 7, O.Sosnowska 6, N.Adamaska 4, M.Olejniczak 4, S.Lisiecka 2.

AZS: A.Paradowska 6, Z.Owsianik 4, K.Pytek 4, J.Glinkowska 2, A.Symenjak 2, O.Śliżewska, O.Burska, H.Freitag, W.Sobieraj, J.Janiszewska, N.Kieliszek, M.Michalska, Z.Brytan, M.Kaczyńska.

MUKS Poznań-MUKS Piaseczno 65:47 (14:12,14:6,26:12,11:17)

MUKS Poznań: W.Piotrowska 13, J.Kujawa 10,  M.Masłowska 10, J.Wieczorek 6,  A.Kijanka 6, G.Czerniak 6,  Z.Wartecka 4, N.Gryzińska 4, W.Krajewska 3, K.Jóźwiak 2,N.Szymańska 1, B.Wartecka.

MUKS Piaseczno: E.Balkan 14, K.Żyła 6,K.Hajbowicz 6, N.Kobza 4, N.Dobrowolska 4, U.Cichomska 2, K.Węcłaś 2, W.Tosnowiec 1, M.Kapnowksa, O.Łaś, A.Laskowska, M.Kapnowska, M.Rybak.

MKS MOS Konin-AZS Gorzów Wlkp. 82:17 (24:7,19:2,20:2,19:6)

MKS MOS: H.Tomaszewska 26, W Kołodziejczak 12, W.Orchowska 10,W.Pakuła 7,  K.Różycka 6,  O.Grzebiela 6, J.Grzesiak 4, A.Andrzejczak 4, W.Marczak 3, A.Mikołajczyk 2, O.Żeromska 2, W.Kaczmarek, A.Popiela,  W.Michalak.

AZS: A.Paradowska 9,  K.Pytek 4, M. Przybylak 2, M.Knutelska 2, J.Glinkowska, A.Symenjak, O.Śliżewska, O.Burska, H.Freitag, W.Sobieraj, J.Janiszewska, N.Kieliszek, M.Michalska, Z.Brytan, M.Kaczyńska, Z.Owsianik.

MUKS Poznań-MKS MOS Konin 77:31 (17:6,29:6,17:6,14:13)

MUKS Poznań: W.Krajewska 20, W.Piotrowska 16, N.Gryzińska 11, G.Czerniak 9, N.Szymańska 8, K.Jóźwiak 3, J.Wieczorek 2,  B.Wartecka 2, K.Kamińska 2, Z.Nowicka 2, A.Dworek 2, Z.Wartecka.

MKS MOS: W Kołodziejczak 9, H.Tomaszewska 7, K.Różycka 6, W.Orchowska 4,W.Pakuła 2, A.Popiela 2, W.Marczak 1, A.Andrzejczak 1, J.Grzesiak, A.Mikołajczyk, O.Żeromska,W.Kaczmarek, W.Michalak.

MUKS Piaseczno-AZS Gorzów Wlkp. 119:19 (38:4, 32:2,24:11,25:2)

MUKS Piaseczno: K.Węcłaś 29, E.Balkan 24, , K.Hajbowicz 14, N.Kobza 14, W.Tosnowiec 12,M.Kapnowska 6,  K.Żyła 4, W.Tomaszuk 4, O.Łaś 4, N.Dobrowolska 2, A.Laskowska, M.Rybak.

AZS: A.Paradowska 5,  M.Kaczyńska 4, K.Pytek 3, Z.Owsianik 2, J.Janiszewska 2, A.Symenjak 2, O.Burska 1, M. Przybylak, Z.Hmielnicka, J.Glinkowska, O.Śliżewska,  H.Freitag, W.Sobieraj,  N.Kieliszek, M.Michalska, Z.Brytan.

MKS MOS Konin-MUKS Piaseczno 40:64 (13:13,8:13,8:19,11:19)

MKS MOS: J.Grzesiak 10, W Kołodziejczak 9, H.Tomaszewska 8, W.Orchowska 5, Różycka 3, A.Popiela 3, W.Marczak 2, W.Pakuła,  K.Grzebiela,  A.Andrzejczak,  A.Mikołajczyk, O.Żeromska, W.Kaczmarek, W.Michalak.

MUKS Piaseczno: E.Balkan 14,K.Żyła 11, K.Węcłaś 10, K.Hajbowicz 10, W.Tomaszuk 7, O.Łaś 6, M.Kapnowska 4, K.Pilarska 2, N.Kobza, W.Tosnowiec,  N.Dobrowolska, M.Rybak, U.Ciechowska.

MUKS Poznań-AZS Gorzów Wlkp. 147:13 (46:2,31:8,34:1,39:2)

MUKS: Z.Wartecka 24, M.Masłowska 24, G.Czerniak 18, W.Piotrowska 16, J.Wieczorek 13, J.Kujawa 11, W.Krajewska 10,  K.Jóźwiak 8, A.Kijanka 8, A.Dworek 7, Z.Nowicka 5, K.Kamińska 3.

AZS: Z.Owsianik 3,K.Pytek 2, A.Paradowska 2, A.Symenjak 2, Z.Brytan 2, J.Glinkowska 2, M.Kaczyńska, J.Janiszewska, O.Burska, M. Przybylak, Z.Hmielnicka, O.Śliżewska,  H.Freitag, W.Sobieraj,  N.Kieliszek, M.Michalska.

Tabela końcowa:

  1. Enea AZS Poznań
  2. MUKS Poznań
  3. MUKS Piaseczno
  4. MKS MOS Konin
  5. Enea AZS Gorzów Wlkp.

ALL Stars: Julia Kujawa (MUKS Poznań), Wiktoria Orchowska (MKS MOS Konin),  Eda Balkan (MUKS Piaseczno), Joanna Zbierska (Enea AZS Poznań), Zuzanna Owsianik (AZS Gorzów Wlkp.).