OFICJALNA STRONA SEKCJI KOSZYKÓWKI ENEA AZS POZNAŃ

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” sponsorem zespołu Enea AZS Poznań!

Uprzejmie informujemy, że sponsorem naszej drużyny zostały Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy”, które działają na rynku od ponad 20 lat. Obecnie są to jedne z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów. Zakłady należą do czołówki polskich przedsiębiorstw z branży mięsnej. Umowę współpracy podpisali Prezes Zarządu Zakładów Drobiarskich „Koziegłowy” – Jacek Urbaniak i Prezes Enei AZS Poznań – Paweł Klepka. Dzięki naszej współpracy zyskają także kibice poznańskich akademiczek, którzy będą mogli podczas meczów ekstraklasy degustować produkty naszego nowego sponsora. Firma tuż obok Miasta Poznania, Enei, Galerii Handlowej – Avenida, Ford Bemo Motors została jednym z głównych sponsorów naszego klubu.