W najbliższy weekend, 6-8.10.2017r. odbędzie się II edycja Memoriału im.Romana Habera – niezapomnianego dyrektora AZS Poznań i ekscentrycznego trenera poznańskiego zespołu, który zmarł nagle 2 lata temu. Turniej zorganizowany jest dla dwóch grup młodzieżowych: dla młodziczek starszych, które grają w halach szkół SP65 na os.Kosmonautów i LO XX na os.Wichrowym Wzgórzu oraz dla kadetek, które swoje mecze będą rozgrywać na popularnej „Chwiałce”.

Turniej bardzo silnie obsadzony drużynami z całej Polski, min. Wisła Can-Pack Kraków, MKS MOS DICHMAN Ślęza Wrocław, UKS Trójka Żyrardów oraz gościnnie Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego rocznika 2004.

Kadetki Terminarz

  1. Enea AZS Poznań
  2. MUKS Bydgoszcz
  3. UKS Trójka Żyrardów
  4. PTK Pabianice
  5. Lider Swarzędz

Hala: POSiR A ul. Chwiałkowskiego 34.

PIĄTEK 06.10.2017

godz. 16.30 Enea AZS Poznań – MUKS Bydgoszcz
godz. 18.30 UKS Trójka Żyrardów – PTK Pabianice

SOBOTA 07.10.2017

godz. 9.30 PTK Pabianice – Enea AZS Poznań
godz. 11.30 UKS Lider Swarzędz – UKS Trójka Żyrardów
godz. 14.30 PTK Pabianice – MUKS Bydgoszcz
godz. 16.30 UKS Trójka Żyrardów – Enea AZS Poznań
godz. 18.30 UKS Lider Swarzędz – MUKS Bydgoszcz

NIEDZIELA 08.10.2017

godz. 9.00 PTK Pabianice – UKS Lider Swarzędz
godz. 11.00 MUKS Bydgoszcz – UKS Trójka Żyrardów
godz. 13.00 Enea AZS Poznań – UKS Lider Swarzędz
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU godz. 15.00

Terminarz II Memoriału im. Romana Habera dla rocznika 2004

Hala:
XX LO, Osiedle Wichrowe Wzgórze 111, Poznań
SP 65, Osiedle Kosmonautów 111, Poznań

Grupa A
1. Enea AZS Poznań
2. MKS MOS DICHMAN Ślęza Wrocław
3. UKS Trójka Żyrardów
4. RMKS Rybnik

Grupa B
1. Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego
2. Lider Swarzędz
3. ŁKS Łódź
4. Kotwica Kołobrzeg

Grupa C
1. MTK Pabianice
2. MUKS Piaseczno
3. UKS Bat Kartuzy
4. Wisła Can-Pack Kraków

Piątek 06.10.2017

Hala SP 65, Osiedle Kosmonautów 111, Poznań
14.00 Enea AZS Pozna – Ślęza Wrocław
15.30 UKS Trójka Żyrardów– RMS Rybnik
17.00 MTK Pabianice – MUKS Piaseczno
18.30 Ślęza Wrocław – UKS Trójka Żyrardów

Hala LO XX, Osiedle Wichrowe Wzgórze 111, Poznań
14.00 Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Lider Swarzędz
15.30 ŁKS Łódź – Kotwica Kołobrzeg
17.00 Wisła Can-Pack Kraków – UKS Bat Kartuzy
18.30 Kołobrzeg – Lider Swarzędz

Sobota 07.10.2017

Hala SP 65
8.30 MUKS Piaseczno – UKS Bat Kartuzy
10.00 Enea AZS Poznań – RMKS Rybnik
11.30 MUKS Piaseczno – Wisła Can-Pack Kraków
13.00 Ślęza Wrocław – RMKS Rybnik
14.30 Enea AZS Poznań – UKS Trójka Żyrardów

Hala LO XX
8.30 Lider Swarzędz – ŁKS Łódź
10.00 Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Kotwica Kołobrzeg
11.30 MTK Pabianice – UKS Bat Kartuzy
13.00 Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego – ŁKS Łódź
14.30 MTK Pabianice – Wisła Can-Pack Kraków

Zespoły, które w grupach zajmą pierwsze miejsca grają w grupie D (o miejsca
1-3)
Zespoły, które w grupach zajmą drugie miejsca grają w grupie E (o miejsca
4-6)
Zespoły, które w grupach zajmą trzecie miejsca grają w grupie F (o miejsca
7-9)
Zespoły, które w grupach zajmą czwarte miejsca grają w grupie G (o miejsca
10-12)

Sobota 07.10.2017

Hala SP 65
17.30 gr. E 2A-2B
19.00 gr. F 3A-3B

Hala LO XX
17.30 gr. D 1A-1B
19.00 gr. G 4A-4B

Niedziela 08.10.2017

Hala SP 65
8.30 gr. F 3B-3C
10.00 gr. E 2B-2C
11.30 gr. F 3A-3C
13.30 gr. E 2A-2C

Hala LO XX
8.30 gr. G 4B-4C
10.00 gr. D 1B-1C
11.30 gr. G 4A-4C
13.30 gr. D 1A-1C

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU – XX LO godzina 15.30.

Szczegóły na bieżąco będą aktualizowane na stronie FB:

https://www.facebook.com/azspoznan/?ref=bookmarks