Sprawdzeni partnerzy w sporcie to podstawa, dlatego z przyjemnością informujemy o podpisanej umowie sponsoringowej z Selgros Cash & Carry. To ogólnopolska sieć hal handlowych, która dokładnie 25 lat temu rozpoczęła swoją działalność przy ul. Zamenhofa w Poznaniu. Dzisiaj posiada w całej Polsce 19 sklepów i na co dzień oferuje jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Selgros zaopatruje klientów, którzy reprezentują niemal każdy typ gastronomii, a także placówki handlowe, kioski, hotele, instytucje publiczne oraz klientów detalicznych.

– Wszechstronność i profesjonalizm to wartości, które nas łączą. Jesteśmy dumni, że możemy czynnie kibicować i wspierać klub ENEA AZS Politechnika Poznań. Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy – mówi Cezary Furmanowicz, Dyrektor Marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry.

– Jestem niezmiernie zadowolony, że pozyskaliśmy kolejnego mocnego partnera. Nasz nowy sponsor pojawi się na spodenkach naszych zawodniczek występujących w rozgrywkach Energa Basket ligi Kobiet. Cieszy fakt, że docenia się nasze duże sukcesy jakie osiągamy w rozgrywkach młodzieżowych (red. Enea AZS zdobył w zeszłym roku dwa tytuły Mistrzyń Polski do lat 15 i 19). Dziękuje firmie, że nam zaufała. Na pewno warto wspierać poznańską koszykówkę – powiedział prezes Enea AZS Politechnika Poznań – Paweł Leszek Klepka