W ostatnim spotkaniu przed przerwą reprezentacyjną nasza drużyna przegrała z VBW Arka Gdynia 70:65. To nasz zespół lepiej rozpoczął to spotkanie budując aż 12 punktową przewagę. Niestety w 2 kwarcie zespół gospodarzy odrobił straty i to gdynianki schodziły na przerwę z 4 punktowym prowadzeniem (34:30). W czwartek kwarcie na pół minuty do końca spotkania, dogoniliśmy żółto-niebieskie niwelując straty do dwóch punktów. Niestety błędy, które popełnialiśmy w końcówce meczu przesądziły ostatecznie o wyniku końcowym tego spotkania.

Już 24 listopada, w Gnieźnie kadra Polski w składzóe z Agnieszką Skobel rozegra mecz przeciwko Słowenii w ramach kwalifikacji do EuroBasket 2023. Trzy dni później, Biało-Czerwone zmierzą się z reprezentacją Albanii. Fizjoterapeutą reprezentacji Polski jest Marcin Lubik.

VBW Arka Gdynia – Enea AZS Politechnika Poznań 70:65

Sutton 23, Dodson 15, Marciniak 6, Skobel 6, Rymarenko 6, Piechowiak 4, Rogozińska 3, Popović 2, Żukowska 0