Dzisiaj w Novotel Poznań Centrum odbyło się świąteczne śniadanie, na którym mieliśmy okazję spotkać się z zespołem ekstraklasy, sponsorami, władzami samorządowymi oraz działaczami. Dziękujemy za to, że możemy tworzyć z Wami wszystkimi jedną rodzinę.

– Na początek chciałbym powiedzieć, że cieszę się, że mogliśmy się tu dzisiaj wszyscy spotkać. Patrzymy optymistycznie na razie na ten sezon, jesteśmy obecnie na 6. miejscu w tabeli Energa Basket Ligi Kobiet, a przy odrobinie szczęścia mielibyśmy szansę być jeszcze wyżej. Ważne jest również to, aby mierzyć siły na zamiary. Tak jak mówiliśmy przed sezonem, naszym celem na ten rok jest awans do play off’ów. Możemy wszyscy zauważyć, że wcale nie będzie łatwo, ciężkie mecze przed nami i na pewno mecze grudniowe i styczniowe będą decydowały o tym, które miejsce zajmiemy na koniec sezonu zasadniczego. Niestety łatwo nie jest, zaczynają pojawiać się już pierwsze kontuzje więc tutaj na pewno będzie dla nas ważne jak podejdziemy do tej dalszej części sezonu i miejmy nadzieję, że ten cel uda nam się zrealizować. Jestem również dumny z tego, że oprócz wyników sportowych rozwijamy się organizacyjnie i odnosimy kolejne sukcesy. Ostatnie wyniki pokazują, że jesteśmy jednym z najbardziej medialnych klubów w Polsce w Energa Basket Lidze Kobiet. Zadowala nas również fakt, że w tym sezonie w każdym dotychczas rozgrywanym meczu trybuny były wypełnione po brzegi. Wszystkim chciałbym życzyć przede wszystkim dużo zdrowia i spędzenia tych świąt w gronie rodzinnym – powiedział Łukasz Zarzycki wiceprezes ds. sportowych Enei AZS Politechniki Poznań.

Wigilia jest pięknym okresem, dającym nam dużo szczęścia. Momentem, w którym chociaż na chwilę możemy odłożyć to co wokół nas jest trudne. Jestem szczęśliwy, że do naszego zespołu dołączył trener Wojciech Szawarski i razem z dziewczynami tworzą zgrany zespół. Zależy nam na tym, aby w AZSie tworzyć rodzinną atmosferę. Dziękuje wszystkim sponsorom, że jesteście z nami, wierzycie w nas i chciałbym życzyć wszystkim magicznych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku – Paweł Leszek Klepka prezes Enei AZS Politechniki Poznań