OFICJALNA STRONA SEKCJI KOSZYKÓWKI ENEA AZS POZNAŃ

Fixtures & Results

[vc_row css=”.vc_custom_1463468720948{margin-bottom: 60px !important;}”][vc_column][stm_next_match count=”2″ pick_team=”0″ images=”1048,1048,1048,1048″][/vc_column][/vc_row]

14:00

KUSY Wilki Morskie Szczecin vs ENEA AZS Poznań

15:00

ENEA AZS Poznań vs MKS MOS Konin

49 - 76

X-Demon Tęcza Leszno vs ENEA AZS Poznań

69 - 56

ENEA AZS Poznań vs X-Demon Tęcza Leszno

75 - 53

ENEA AZS Poznań vs Pomarańczarnia MUKS Poznań

59 - 55

ENEA AZS Poznań vs BC Gottingen

82 - 65

Energa Toruń vs ENEA AZS Poznań

60 - 56

Cosinus Widzew Łódź vs ENEA AZS Poznań

77 - 53

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs ENEA AZS Poznań

70 - 76

CCC Polkowice vs Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

51 - 87

Cosinus Widzew Łódź vs Artego Bydgoszcz

82 - 58

Basket 90 Gdynia - ENEA AZS Poznań

77 - 58

Energa Toruń vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

49 - 78

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

62 - 58

PGE MKK Siedlce vs Wisła Can-Pack Kraków

91 - 65

1KS Ślęza Wrocław vs PGE MKK Siedlce

81 - 86

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

94 - 64

Artego Bydgoszcz vs Energa Toruń

18:15

Wisła Can-Pack Kraków vs Cosinus Widzew Łódź

62 - 79

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs Basket 90 Gdynia

80 - 72

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. vs CCC Polkowice

54 - 58

Energa Toruń vs Wisła Can-Pack Kraków

40 - 67

Cosinus Widzew Łódź vs 1KS Ślęza Wrocław

61 - 103

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Artego Bydgoszcz

54 - 77

ENEA AZS Poznań vs Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

90 - 61

CCC Polkowice vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

93 - 75

Basket 90 Gdynia vs InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

66 - 63

PGE MKK Siedlce vs Cosinus Widzew Łódź

77 - 56

Wisła Can-Pack Kraków vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

106 - 55

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. vs ENEA AZS Poznań

92 - 80

Artego Bydgoszcz vs CCC Polkowice

77 - 70

1KS Ślęza Wrocław vs Energa Toruń

85 - 68

Basket 90 Gdynia vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

12:30

ENEA AZS Poznań vs UKS Kormoran Sieraków

68 - 58

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

93 - 51

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec vs ENEA AZS Poznań

86 - 64

Energa Toruń vs PGE MKK Siedlce

65 - 79

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs 1KS Ślęza Wrocław

73 - 75

Basket 90 Gdynia vs Artego Bydgoszcz

67 - 80

CCC Polkowice vs Wisła Can-Pack Kraków

16:00

ENEA AZS Poznań vs KUSY Wilki Morskie Szczecin

79 - 72

Artego Bydgoszcz vs ENEA AZS Poznań

71 - 72

PGE MKK Siedlce vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

58 - 64

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

73 - 63

Wisła Can-Pack Kraków vs Basket 90 Gdynia

17:00

1KS Ślęza Wrocław vs CCC Polkowice

63 - 75

Cosinus Widzew Łódź vs Energa Toruń

45 - 90

ENEA AZS Poznań vs Wisła Can-Pack Kraków

93 - 74

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Cosinus Widzew Łódź

87 - 66

CCC Polkowice vs PGE MKK Siedlce

76 - 74

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

58 - 73

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs Artego Bydgoszcz

58 - 62

Basket 90 Gdynia vs 1KS Ślęza Wrocław

75 - 66

Wisła Can-Pack Kraków vs Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

66 - 99

Cosinus Widzew Łódź vs CCC Polkowice

68 - 57

1KS Ślęza Wrocław vs ENEA AZS Poznań

62 - 56

Energa Toruń vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

80 - 62

Artego Bydgoszcz vs InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

77 - 85

PGE MKK Siedlce vs Basket 90 Gdynia

17:00

ENEA AZS Poznań – U22 vs KS ONE TEAM Ostrów Wlkp.

15:00

MUKS Poznań vs ENEA AZS Poznań – U22

16:00

MKS MOS Konin vs ENEA AZS Poznań

15:00

ENEA AZS Poznań vs MUKS Poznań

85 - 64

ENEA AZS Poznań vs PGE MKK Siedlce

17:00

KS ONE TEAM Ostrów Wlkp. vs ENEA AZS Poznań – U22

66 - 72

Cosinus Widzew Łódź vs ENEA AZS Poznań

71 - 76

ENEA AZS Poznań vs Energa Toruń

75 - 79

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs ENEA AZS Poznań

12:00

UKS Kormoran Sieraków vs ENEA AZS Poznań

18:15

ENEA AZS Poznań vs CCC Polkowice

17:00

ENEA AZS Poznań – U22 vs MUKS Poznań

70 - 68

ENEA AZS Poznań vs Basket 90 Gdynia

16:00

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs ENEA AZS Poznań

18:00

ENEA AZS Poznań vs InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

16:00

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. vs ENEA AZS Poznań

18:15

ENEA AZS Poznań vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

20:00

ENEA AZS Poznań vs Artego Bydgoszcz

18:00

Wisła Can-Pack Kraków vs ENEA AZS Poznań

16:30

MUKS Poznań vs ENEA AZS Poznań

12:30

ENEA AZS Poznań vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

20:00

ENEA AZS Poznań vs 1KS Ślęza Wrocław

16:00

PGE MKK Siedlce vs ENEA AZS Poznań

19:00

ENEA AZS Poznań vs Widzew Łódź

19:00

Energa Toruń vs ENEA AZS Poznań

18:15

ENEA AZS Poznań vs TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

18:00

CCC Polkowice vs ENEA AZS Poznań

92 - 67

Arka Gdynia vs PGE MKK Siedlce

104 - 59

Wisła Can-Pack vs Sunreef Yachts

50 - 91

ENEA AZS vs 1KS Ślęza

76 - 67

AZS-UMCS vs Ostrovia

90 - 50

CCC Polkowice vs Widzew Łódź

92 - 75

Artego vs ENEA AZS

70 - 82

Widzew Łódź vs PGE MKK Siedlce

87 - 69

AZS AJP vs AZS-UMCS

61 - 95

Ostrovia vs Arka Gdynia

51 - 83

Sunreef Yachts vs 1KS Ślęza

73 - 71

CCC Polkowice vs Energa Toruń

18:00

ENEA AZS vs CCC Polkowice

18:00

Widzew Łódź vs Energa Toruń

18:00

Arka Gdynia vs AZS AJP

18:00

AZS-UMCS vs Wisła Can-Pack

20:30

Sunreef Yachts vs Artego

18:00

Ostrovia vs PGE MKK Siedlce

19:00

CCC Polkowice vs Sunreef Yachts

15:30

Wisła Can-Pack vs Arka Gdynia

17:00

ENEA AZS vs Energa Toruń

17:00

1KS Ślęza vs AZS-UMCS

18:00

Widzew Łódź vs Ostrovia

18:00

AZS AJP vs PGE MKK Siedlce

00:00

PGE MKK Siedlce vs Wisła Can-Pack

00:00

Ostrovia vs AZS AJP

00:00

Arka Gdynia vs 1KS Ślęza

17:00

Sunreef Yachts vs Energa Toruń

18:00

ENEA AZS vs Widzew Łódź

19:00

AZS-UMCS vs Artego

00:00

Energa Toruń vs Artego