W piątek 14.01.2022 rozpoczęły się Półfinały Młodzieżowego Pucharu Polski Kobiet u19. Nasza drużyna swój pierwszy mecz rozegrała z miejscowym Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Niestety ten mecz nie ułożył się po naszej myśli i pierwsza połowa, a w zasadzie już pierwsza kwarta przesądziła o wyniku tego spotkania. Mimo że po przerwie, dziewczyny wyszły zmotywowane, to nie udało już nam się odrobić strat. Mecz z Gorzowem zakończył się wynikiem 88:59.

W sobotę naszym przeciwnikiem był zespół z Żyrardowa. W porównaniu z poprzednim meczem, tym razem to właśnie my dobrze rozpoczęliśmy pierwszą kwartę, którą wygraliśmy 17-9, w kolejnych kwartach kontrolowaliśmy przebieg spotkania i powiększaliśmy tylko swoją przewagę.Ostatecznie mecz wygraliśmy różnicą aż 30 punktów – 75:45.

W niedzielę mieliśmy przed sobą tak na prawdę najważniejszy mecz – od niego zależało to czy uda nam się awansować do Finału MPP. Niestety drużyna z Gdańska okazała się lepsza i to my musieliśmy uznać wyższość rywalek przegrywając ten mecz 69:58