W dniach 26-30.05.2023 w Gdyni rozgrywany był turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski u17 Kobiet. W Finale nasz zespół rozegrał w grupie B 3 mecze, z czego wygrał 2 i 1 przegrał. Dzięki temu rezultatowi wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca. Następnie w półfinale przegraliśmy z gospodarzem turnieju GTK Gdynia i ostatniego dnia turnieju walczyliśmy o brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17K. Ostatecznie wysoko pokonaliśmy drużynę z Sosnowca 85-57 i zajmujemy 3 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski u17K.

To nasz 1️⃣7️⃣ medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Ten sukces naszego klubu nie byłby możliwy bez pierwszych klubów i trenerów naszych koszykarek, którym w tym miejscu tradycyjnie chcieliśmy imiennie podziękować!

Lenka Brzustowska – ENEA AZS Poznań – trener: Katarzyna Buszewicz