W sobotni wieczór nasz zespół podejmował wicemistrzynie Polski z KGHM BC Polkowice. My podchodziliśmy do meczu z bilansem 1-3 i chociaż odniesione zwycięstwo było zwycięstwem z mistrzem Polski z Lublina, to Pomarańczowe były faworytem. Polkowiczanki podeszły do meczu zdecydowanie bardziej skupione i to one od samego początku dominowały. Pierwsza kwarta, wygrana przez Polkowiczanki 26:10 było trafną zapowiedzią wydarzeń na parkiecie. Szczególnie dominująca była defensywa zawodniczek KGHM BC Polkowice. Nasz zespół w ciągu 4 kwart zdobył zaledwie 30 puntów, to zdecydowanie zbyt mało, żeby można było w ogóle myśleć o podjęciu rywalizacji z wicemistrzyniami Polski. Mecz zakończył się wynikiem 69:30.