Nasze akademiczki w dniu 3.12.2023 rozegrały bardzo ważne spotkanie w Bydgoszczy. Po kilku porażkach ważne było, aby wyjść z tego mecz zwycięsko – i tak też się stało. Koszykarki z Poznania zdecydowanie pokonały bydgoszczanki. Wygrana 23:9 pierwsza kwarta meczu w Bydgoszczy, dała dość wyraźną przewagę naszemu zespołowi. W kolejnych minutach gra się bardziej wyrównała, jednak w dalszym ciągu stroną przeważającą były przyjezdne. Po zmianie stron ponownie skuteczniejsze był zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Szawarskiego, który wygrał trzecią kwartę 28:13 – a ostatecznie cale spotkanie 90:55. Jovana Popović rzuciła 20 punktów, podczas gdy double-double zanotowała Mikayla Vaughn (17 punktów i 11 zbiórek).