Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole sponsorem Enea AZS Politechnika Poznań!

Od ponad 90 lat Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole oferuje wysokiej jakości nabiał, który jest doskonale znany nie tylko Wielkopolanom, ale większości Polaków.

– Tak wiele lat doświadczenia i nowoczesne linie produkcyjne gwarantują wysoką jakość naszych produktów i sprawiają, że śmiało możemy konkurować z największymi w tej branży. Jako firma często angażujemy się w pomoc w organizacji lokalnych wydarzeń sportowych, kulturalnych czy oświatowych wspierając je finansowo i rzeczowo. Cieszymy się, że również możemy uczestniczyć w tak dużym sportowym projekcie klubu AZS Poznań. Oprócz rywalizacji w ekstraklasie koszykówki, klub szkoli setki młodych adeptek basketu. Dodatkowo odnosi w tym bardzo duże sukcesy, dlatego postanowiliśmy wspomóc klub i zapisać się do #RodzinaAZS. Liczymy na wspólną owocną współpracę – powiedziała Katarzyna Płusa – Kierownik Działu Marketingu.

– Niezmiernie cieszę się z pozyskania kolejnego znaczącego sponsora dla naszej drużyny. Jestem dumny, że możemy współpracować z tak znaną nam wszystkim marką. Razem na pewno będziemy silniejsi – powiedział prezes sekcji Paweł Leszek Klepka.